Tarihi Çarşı'da Alışveriş Kazandırıyor

Anlaşmalı iş yerlerinden toplamda 100 TL’lik her alışverişe 1 çekiliş hakkı

Bursa Hanlar Bölgesi, Payitaht Çarşı’da, 5 Ağustos – 5 Ekim tarihleri arasında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde “Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri” başlıyor!

Akredite olmuş işyerlerinden TOPLAMDA yapacağınız her 100 TL’lik harcama ile bir çekiliş hakkı kazanacağınız, Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri’nde, 10 adet Fiat Egea sizin olabilir.

10 Ekim 2019, Saat: 14:00’da noter huzurunda Bursa Ticaret Odası’nda yapılacak çekiliş ile talihlerin belli olacağı Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri, sizleri alışverişe davet ediyor.

Tarihi miraslarımızın, alışveriş keyfiyle sentezlendiği Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri birbirinden özel ve eğlenceli etkinlikleri ile keyfinize keyif katacak.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın öncülüğünde ve Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Osmangazi Belediyesi, Bursa Tarihi Çarşı ve Hanlar Birliği iş birlikleri ile gerçekleşen Payitaht Çarşı’da, kurulacak kiosklarda ekip arkadaşlarımızdan alacağınız çekiliş kuponunuz ile çekiliş hakkı kazanacağız alışveriş günlerinde, fişlerinizi biriktirmeyi ve saklamayı unutmayın.